İndirim!

Dikenli Tel 1.25 mm 25 Metre

1.148,34 

-23%

Kullanım alanları:

En yaygın şekilde tercih edilen güvenlik önlemleri arasındadır. Üretimindeki amaç herhangi bir teşebbüsü engelleyerek, güvenliği sağlamaktır.

Parkları korumak ve sınırlandırmak için,

Bahçelerin korunmasında ve sınırlandırılmasında,

Yol kenarlarında geçişi engellemek için,

Site ya da villalarda koruma ve geçişi engellemek için,

Sanayi bölgelerinde güvenlik amaçlı kullanılmaktadır

10000 adet stokta

Her zaman ücretsiz kargo

  • 128-bit SSL güvenli alışveriş
  • Anında sipariş desteği
Garantili Güvenli Ödeme

Jiletli tel kadar üst düzey güvenlik sağlaması da dikenli tel de sıklıkla güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır. Fakat genellikle tel örgü çit sistemlerinin üzerinde beton direklerin en üst noktasından gerilerek kullanılır.

Dikenli olan tellerin bir diğer kullanım şekli ise tel örgü sistemi gibi tamamen dikenli örgü tel şeklinde kullanılmasıdır. Fakat bu sıklıkla tercih edilmez.

Tıpkı jiletli tellerdeki gibi dikenli olan teller de havaalanları, askeri tesisler, sınır bölgeleri, cezaevleri ve endüstriyel sahalarda kullanılır.

Sahaya girmeye çalışan canlıların veya sahadan çıkmaya çalışan canlıların dikenli tellerden dolayı takılarak düşündüğü eylemi gerçekleştirememesini sağlar.

Bu sayede üst düzeyde olmasa da sıkı bir güvenlik önlemi alınmış olur. Jiletli tel kadar caydırıcı olmaması kullanım dezavantajlarından birisidir.

Dikenli Tel Avantajları

Özellikle sınırları güvence altına almak için kullanıldığında, dikeli tel avantajları noktasında mükemmel bir güvenlik çözümüdür. Dikenli olan telle çevrili bir alan, potansiyel hırsızların ve diğer kötü niyetli kişilerin girmesini önler.

Sert hava koşullarına dayanabilecek kadar dayanıklıdır. Bu nedenle, açık alanlar ve açık hava depolama alanları gibi zorlu koşullarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Kullanım esnekliği tanır. Örneğin, çitlerin üzerine takılabileceği gibi, duvarların üstüne de yerleştirilebilir. Bu nedenle, farklı alanlarda kullanılabilir.

Diğer güvenlik çözümlerine göre nispeten ucuzdur. Bu nedenle, bütçesi sınırlı olan kişiler için ideal bir seçenektir.

Dikenli Tel Metre Fiyatı

Çit ürünlerinin birçoğu metre fiyatı üzerinden fiyatlandırıldığı için dikenli tel metre fiyatı da merak edilir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

Bu ürünler, istenildiği üzere metre metre değil belirli bir şekilde toplu satılır.

Bu noktada toplu satın alımlarda da metre fiyatları düşmektedir. Bu nedenle maliyet hesaplanırken toplu alımlara dikkat etmek maliyetlerde tasarruf sağlamanın bir numaralı yoludur.

250 m şeklinde ve 1.25 mm kalınlığında dikenli olan tel fiyatları internet alışverişlerinde daha ucuzdur.

Ayrıca tedarikçiler arasında fiyat farkları olsa da en uygun tedarikçiyi seçmek önem teşkil eder. Çünkü bu durum yukarıda da bahsedildiği gibi maliyetten tasarruf edilmesine yardımcı olacaktır.

Ek bilgi

Boyutlar25000 cm
Kalınlık

1,25 mm, 1,60 mm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Dikenli Tel 1.25 mm 25 Metre” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir