İndirim!

Jiletli Tel Düzlemsel 15 Mt

1.818,47 

-23%

Kullanım alanları:

Panel çit, kafes tel veya tel örgü uygulamalarının üzerine güvenlik seviyesini artırmak amacıyla kullanılır.

Askeri alanlarda, havaalanlarında, fabrika depolarda ve özel mülklerde sınır belirleme amaçlı tüm uygulamalarda kullanılır.

9994 adet stokta

Her zaman ücretsiz kargo

  • 128-bit SSL güvenli alışveriş
  • Anında sipariş desteği
Garantili Güvenli Ödeme

Genellikle çevrelenen alanın tek taraflı olarak güvenlik ihtiyacını karşılamak için jiletli tel düzlemsel kullanılır.

Bunun yanı sıra sınır bölgelerinde, havaalanlarında, askeri alanlarda, cezaevlerinde ve diğer yüksek güvenlik gerektiren alanlarda daha çok düzlemsel yerine helezonik modeli tercih edilse de kullanıldığı görülür.

Keskin uçlu jiletleri etraftan içeri girmeye çalışan kişi veya canlılara karşı caydırıcı özelliğe sahiptir.

Diğer jiletli olan tellere göre aynı keskin uçlu jiletlere sahiptir. Ancak bu jiletler bir tel üstünde tekdüze bir şekilde sıralanır.

Bu yüzden düzlemsel olarak adlandırılır. 15 metresinde daha az ilet kullanıldığı için fiyatları da diğer modellere oranla daha düşüktür. Fakat gerek üretim malzemesi gerekse kalite bakımından diğer ürünlerle herhangi bir başka farkı yoktur.

Jiletli Tel Düzlemsel Kullanım Alanları

Özellikle yüksek güvenlik gerektiren alanlar jiletli tel düzlemsel kullanım alanları olarak karşımıza çıkar. Yüksek güvenlik gerektirmeden çeşitli özel kullanım alanlarında da kullandığı görülür. Bu özel kullanım alanları genellikle villa tipi yapılar ve komplekslerin bahçeleridir.

Bunun yanı sıra banka gibi sivil komplekslerde de güvenlik ihtiyacı olduğu için bu alanlarda da bu teller kullanılır.

Yukarıda da bahsedildiği üzere askeri alanlar, hapishaneler, sınır bölgeleri ve çeşitli endüstriyel alanlar gibi önemli sahalarda da kullanımı yaygındır. Kullanım amacı ise bu alanlara, dışarıdan gelebilecek herhangi bir tehdidin girememesi ve girme eylemine karşı caydırıcılık kazanmaktır.

Jiletli Tel Düzlemsel Metre Fiyatı

Birçok unsura göre değişen jiletli tel düzlemsel metre fiyatı, genellikle sabittir. Üretiminde kullanılan tel türü jiletlerin kalitesi ve keskinliği fiyatları etkileyen unsurların başında gelir.

Metre fiyatı bakımından helezonik modellere göre, düzlemsel modeller daha pahalı olacaktır. Ayrıca genellikle metre başına bir fiyatlandırmayla satılmayan ürünler toplu olarak satılır. Listeleme metresi genellikle 15 metredir ve buna uygun fiyatlandırılır.

Çevre dostu üretildiği için geri dönüştürülebilir bir malzemedir. Bu niteliğiyle birlikte diğer ürünlere nazaran fiyatları daha düşüktür.

Çünkü üretiminde kullanılan hammaddeler geri dönüştürülmüş ürünlerden oluşur. Fakat bu geri dönüştürme işleminde elde edilen madde, sıfır bir hammadde ile kalite ve dayanıklılık bakımından eşittir.

Ek bilgi

Ağırlık15 kg
Boyutlar50 × 60 × 50 cm
Çap

Ø45, Ø60, Ø90

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Jiletli Tel Düzlemsel 15 Mt” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir