İndirim!

Jiletli Tel Helezonik 15 Mt

2.847,59 

-25%

Kullanım alanları:

Panel çit, kafes tel veya tel örgü uygulamalarının üzerine güvenlik seviyesini artırmak amacıyla kullanılır.

Askeri alanlarda, havaalanlarında, fabrika depolarda ve özel mülklerde sınır belirleme amaçlı tüm uygulamalarda kullanılır.

9997 adet stokta

Her zaman ücretsiz kargo

  • 128-bit SSL güvenli alışveriş
  • Anında sipariş desteği
Garantili Güvenli Ödeme

Farklı alanlarda kullanılabilen jiletli tel helezonik genelde yüksek güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak adına belirli alanlarda kullanılır. Bu alanların bazıları ağır endüstri bölgeleri, askeri alanlar ve yüksek güvenlik ihtiyacı duyan banka gibi kompleksler olarak sıralanabilir.

Sivil bölgelerde kullanımı serbest olmayabilir. Bu noktada bağlı bulunan belediyenin yönetmeliklerine göz atmak gereklidir.

Galvanizli telden üretildiği için korozyon gibi sorunlara karşı oldukça dirençlidir. Paslanmaz yapısıyla birlikte uzun yıllar görevini ilk günkü gibi yapabilir.

Helezonik yapısıyla birlikte çevrelenen alanın içi ve dışı olmak üzere her iki tarafı da üst düzey derecede korur. Farklı güvenlik elemanlarıyla birlikte kullanıldığı zaman güvenlik ihtiyaçlarını daha fazla karşılayacaktır.

Jiletli Tel Helezonik Kullanımı Yasak mı?

Güvenlik ihtiyacı karşılamak için kullanmak isteyen kullanıcılar, “Jiletli tel helezonik kullanımı yasak mı?” sorusunu sıklıkla sorar. Bu sorunun net cevabı evet ya da hayır değildir.

Bu anlamda kullanılmak istenilen alanın kanun ve yönetmeliklerde vasfına bakarak tel kullanımının uygun olup olmadığı anlaşılabilir. Fakat genellikle meskun mahal alanlarda kullanımı sınırlandırılmıştır. Çünkü istenmeyen kazalara da sebebiyet verebilir.

Bunun dışında, şehir dışı bölgelerinde ve arazilerde jiletli olan tellerin kullanımı yine yönetmeliklerle sınırlandırılmıştır. Bu sınıflandırmalara bakarak kullanımının serbest olduğu bölgelerde, yasalar çerçevesinde kullanılması önerilir.

Aksi takdirde ürün bazlı herhangi bir kaza sonucu bir yaralanmada, kullanıcıların adli makamlarca suçlanması muhtemeldir.

Jiletli Tel Helezonik Fiyatları

Farklı ürünlerde de olduğu gibi jiletli tel helezonik fiyatları konusu da birçok etkene bağlı olarak değişir. Bu etkenler genellikle telin tipi, üretiminde kullanılan malzeme ve kalitesi ile çeşitli montaj ve diğer hizmetlerden oluşur.

Ürün galvanizli telden üretildiği için özellikle korozyona karşı dayanıklıdır. Bu aşamada elektrostatik boya uygulaması yapıldığı için diğer markalara nazaran daha pahalı olacaktır.

Bir diğer fiyatları değiştiren unsur da yukarıda bahsedildiği gibi montaj ve diğer hizmetlerdir. Montajın yapılacağı konu ve alan fiyatları doğrudan etkiler.

Ayrıca lojistik hizmetleri de fiyatların üzerine ekstra maliyetler ekleyebilir.  Son olarak ise ürünün boyutları da fiyatları doğrudan etkileyecektir. 15 m standart ürünlerin fiyatları da standart olacaktır.

Ek bilgi

Ağırlık15 kg
Boyutlar50 × 60 × 50 cm
Çap

Ø45, Ø60, Ø90

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Jiletli Tel Helezonik 15 Mt” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir