İndirim!

Panel Çit Direği Dübel 20 Adet

303,55 

-18%

8 mm 1.Sınıf Kaliteli Çelik Dübel

ÖNEMLİ: TOPTAN SİPARİŞLERİNİZ İÇİN MİNİMUM SİPARİŞ 50 ADETTİR.

9996 adet stokta

Her zaman ücretsiz kargo

  • 128-bit SSL güvenli alışveriş
  • Anında sipariş desteği
Garantili Güvenli Ödeme

Panel çitlerin dikilmesi için panel çit direği dübel 20 adet sıklıkla kullanılan bir montaj elemanıdır. Bu dübel, çit direğinin yerinde sabit kalmasını ve çitin düzgün bir şekilde monte edilmesini sağlar.

Panel çit direği için dübeller, genellikle çelik veya alüminyum gibi dayanıklı malzemelerden üretilir. Dübelin tasarımı, çitin kalınlığına ve direk boyutuna uyacak şekilde tasarlanmıştır. Ürün aynı zamanda panel çit montajlarını kolaylaştırır ve daha doğru yapılmasını sağlar.

Dübeller, hafif ve kullanımı kolay ürünleridir. Bu aynı zamanda montaj kolaylığı sağlar. Çeşitli boyutlarda üretilmesi, çeşitli boyutlarda panel çitlerin montajını kolaylaştıran bir husustur. Ölçü bakımından direklerle aynı ölçüde dübeller kullanılması montajın daha doğru yapılmasını sağlar.

Panel Çit Direği Dübel 20 Adet Çelik Malzeme

Çelik gibi dayanıklı malzemelerden panel çit direği dübel 20 adet üretilir. Çelik dübeller, çite daha ağır yüklerini taşıyabilmesi ve daha fazla dayanıklılık sağlayabilmesi için kullanılır.

Çelik panel çit dübelleri, genellikle dikey olarak zemine yerleştirilir. Ardından çit direği üzerine yerleştirilir. Daha sonra, vidalar veya kelepçeler kullanılarak çit paneli direğe bağlanır.

Çelik dübeller, genellikle paslanmaz çelik veya galvanizli çelik gibi koruyucu kaplamalarla üretilir. Bu kaplamalar, dübellerin daha uzun süre dayanıklı kalmasını sağlar. Çitin montajı için daha güvenilir bir seçenek olacaktır.

Panel Çit Direği Dübel 20 Adet Fiyatları

Dübelin malzemesine, boyutuna ve markasına göre panel çit direği dübel 20 adet fiyatları değişir. Örneğin, çelik dübeller genellikle daha dayanıklı oldukları için daha yüksek fiyatlara satılır. Ayrıca, dübellerin boyutu da fiyatı etkileyen bir faktördür.

Fakat, çelik malzeme dayanıklı olduğu için uzun vadede, bakım masraflarını ve arıza sonucu oluşabilecek değişim masraflarının daha az olmasını sağlayacaktır.

Fiyatlar, tedarikçiye ve satın alma miktarına da bağlıdır. Genellikle, dübelleri toptan satın almak daha avantajlı bir seçenek olacaktır. Bu yüzden genellikle 20 adet olarak satılır. Bunun yanında, panel çit takımlarının içerisinde de montaj yapacak kadar dübel bulunur.

Fiyatlar konusunda net bir bilgi almak için, yerel bir yapı marketine veya çit malzemeleri satan bir tedarikçiye başvurulmalıdır. Ayrıca, internet üzerinden çeşitli tedarikçilerin fiyatlarını karşılaştırmak daha uygun fiyatları bulmak için gereklidir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Panel Çit Direği Dübel 20 Adet” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir