İndirim!

Panel Çit Direği

425,72  311,97 

-27%

Kullanım alanları: Özel Güvenlik Bölgeleri, Spor Kompleksleri, Özel Araziler, Bahçe Çerçeveleri, Çeşitli Endüstriyel işlerinde dekoratif görüntüsüyle şık ve sağlam bir görünüm sağlar. Montaj: Eğer Toprak zemine montaj yapılacak ise siparişiniz esnasında Sipariş Notlarına montajın toprak zemin olacağını belirtmeniz gerekmektedir. Ürün İçeriği: 1 Adet Panel Çit Direği, (Aksesuarlar mevcut değildir) Renk: Standart Renk Ral 6005 Yeşil ElektroStatik Fırın Boyalıdır. (UV ışınlarına karşı dayanıklıdır.) Ürün Ölçüleri: 50×50 mm, 1.5 mm kutu profilden imal edilmiştir. Açıklama: Zemine monte etmek için; 12*12*4 mm panel direğe kaynaklanmış flanş bulunmaktadır. ÖNEMLİ: TOPTAN SİPARİŞLERİNİZ İÇİN MİNİMUM SİPARİŞ 50 ADETTİR.

Her zaman ücretsiz kargo

  • 128-bit SSL güvenli alışveriş
  • Anında sipariş desteği
Garantili Güvenli Ödeme

Özellikle özel güvenlik bölgeleri, spor kompleksleri, özel Araziler ve bahçe çevreleri gibi çeşitli alanlarda kullanıma uygun olan panel çit direği şık ve sağlam bir yapıya sahiptir.

Endüstriyel işlerde dekoratif bir görünüm sunar. Ürün, 50×50 mm boyutlarında ve 1.5 mm kutu profilden imal edilmiştir. Yeşil, antrasit ve siyah renk seçenekleri mevcuttur.

Ürün, toprak zemine monte etmek için panel direğe kaynaklanmış flanş ile sunulur. Sipariş esnasında montaj yapılacak zeminin toprak zemin olduğu belirtilmelidir. Aksesuarlar ürün içeriğine dahil değildir.

Panel Çit Direği Özellikleri

Panel çit uygulamalarının kalitesi, doğru panel çit direği seçiminden geçer. Bu seçim, satın alınacak ürünün özelliklerine bağlıdır. En doğru seçim, aşağıdaki özellikleri bünyesinde barındıran bir panel çit seçimidir:

  • Dayanıklılık: Uzun ömre sahip olmak için yüksek mukavemetli malzemeler kullanılmalıdır.
  • Kolay kurulum: Demir direkler, ağır yüklere dayanabildiği gibi kolay ve hızlı montajı mümkün olan ürünlerdir.
  • Çevre uyumu: Farklı özelleştirmelerin yapılması, estetik anlamda çevreyle sistemin uyumunu artırır.
  • Her türlü montaj: Montajın her alanda kolaylıkla yapılması, toprak üstü ve duvar üstü montajına izin verir.
  • Uygun maliyet: Uygun maliyetli ürün seçimi, proje masraflarını azaltacağı için cep dostu bir özelliktir.

Panel Çit Direği Fiyatları

Direk tipi ve boyutu, panel çit direği fiyatları belirlenmede en önemli faktörlerden biridir. Farklı boyut ve tiplerdeki direkler, farklı amaçlar için tasarlanmıştır ve dolayısıyla fiyatlar da değişir. Kullanım amacına uygun bir direk seçmek hem ihtiyaçları karşılamak hem de fiyatları düşük tutmak açısından önemlidir.

Malzeme kalitesi de fiyatları etkileyen bir diğer faktördür. Panel çit direkleri farklı malzemelerden üretilebilir ve her malzemenin farklı bir mukavemet özelliği vardır. Kaliteli bir malzeme, direklerin daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlar, ancak daha yüksek fiyatlarla da gelir.

Üretici ve tedarikçinin prestiji ve pazar pozisyonu da fiyatları etkileyen bir diğer faktördür. Güvenilir ve saygın bir üretici/tedarikçi, genellikle daha yüksek fiyatlarla satış yapabilir.

 

Ek bilgi

Ebat Seçiniz

50 Cm, 75 Cm, 100 Cm, 120 Cm, 150 Cm, 200 Cm

Renk Seçiniz

Antrasit, Siyah, Yeşil

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Panel Çit Direği” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir