İndirim!

Panel Çit Kapak 50×50 mm Yeşil 20 Adet

303,55 

-18%

50×50 mm Profil Kapağı Panel Çit 50×50 mm profiller için kullanılabilen 50×50 mm profil kapağı yeşil renk.

ÖNEMLİ: TOPTAN SİPARİŞLERİNİZ İÇİN MİNİMUM SİPARİŞ 50 ADETTİR.

9998 adet stokta

Her zaman ücretsiz kargo

  • 128-bit SSL güvenli alışveriş
  • Anında sipariş desteği
Garantili Güvenli Ödeme

Panel çit direklerinin üst kısmını kaplayarak çitin daha estetik görünmesini sağlayan panel çit kapak 50×50 mm yeşil 20 adet bir nevi aksesuardır. Fakat, bu kapaklar, çitin koruma özelliğine de katkı sağlar. Çitlerin direkleri için özel olarak tasarlanmıştır ve çevreyle uyumlu bir görünüm sağlar.

Kapaklar, galvanizli çelik, alüminyum veya PVC gibi malzemelerden üretilir. Bu malzemeler, kapakların dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü artırır. Ürünün hammaddesine göre, ömrü ve kalitesi değişiklik gösterecektir. Aynı zamanda, panel çitlerin bakımını kolaylaştırarak çitin ömrünü de uzatabilirler.

Ayrıca, kapaklar, çit direklerinin korozyona karşı korunmasına da yardımcı olur. Yağmur suyunun, direk içine dolmasını engeller. Bu sayede, suyun yaratacağı içten çürüme de engellenmiş olur.

Panel Çit Kapak 50×50 mm Yeşil 20 Adet Ne İşe Yarar?

Panel çit direklerinin üst kısmını kaplayarak çitin daha estetik görünmesini sağlayan panel çit kapak 50×50 mm yeşil 20 adet aynı zamanda, çitin koruma özelliğine de katkı sağlayan aksesuarlardır. Bu kapaklar, panel çitlerin estetik görünümünü artırarak çitin güzel bir görüntüye sahip olmasını sağlar.

Kapaklar, genellikle panel çit direklerinin üst kısmını kapatarak, yağmur sularına karşı direği korur. Bunun yanında estetik görünmesini sağlar. Ayrıca, korozyona ve diğer zararlı etkilere karşı koruma sağlar. Bu sayede, çitin ömrü ve dayanımı artmış olur.

Bu kapaklar, genellikle farklı malzemelerden üretilebilir. Bu malzemeler galvanizli çelik, alüminyum veya PVC gibi malzemelerdir. Bu malzemelerin dayanıklılığı, kapakların uzun ömürlü olmasını sağlar ve çitlerin korunmasına yardımcı olur.

Panel Çit Kapak 50×50 mm Yeşil 20 Adet Fiyatları

Ürünün markasına, malzeme türüne, boyutuna ve satın alınacak miktarına göre panel çit kapak 50×50 mm yeşil 20 adet fiyatları farklılık gösterir. Ayrıca, tedarikçinin bölgesel veya ulusal düzeydeki dağıtım ağı, lojistik maliyetleri ve depolama gibi faktörler de fiyatlarda farklılıklar yaratan hususlar olarak dikkat çeker. Ancak, genellikle toptan panel kapakları, adet başına daha düşük bir fiyata satın alınabilir. Lakin, bu toptan satın alımlarda minimum ürün adedi 50 adet olmalıdır.

Kapakları satın alırken öncelikle, ürün kalitesi, ürün garanti süresi, tedarikçinin referansları ve müşteri hizmetleri gibi faktörler de dikkate alınmalıdır. Bu sayede, daha kaliteli ürünlere ulaşılabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Panel Çit Kapak 50×50 mm Yeşil 20 Adet” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir