İndirim!

Panel Çit Kapı Göbek Kilitli

5.010,35  3.019,08 

-40%

Her zaman ücretsiz kargo

  • 128-bit SSL güvenli alışveriş
  • Anında sipariş desteği
Garantili Güvenli Ödeme

Panel çit kapıların kilitleme mekanizmaları, kapının kullanım amacına ve çitin bulunduğu alanın güvenlik gereksinimlerine bağlı olarak farklılık gösterdiği için panel çit kapı göbek kilitli model, kapının içinde ve ortasında bulunan bir kilit mekanizması ile çalışır. Üstten mandallı kapılar ise kapı üstünde bulunan bir mandalla kilitlenir. Bu anlamda, bu modelin farklılığı daha üst düzeyde bir güvenlik sağlamasıdır.

Panel kapılar için kullanılan kilidin doğru seçilmesi oldukça önemlidir. Paslanmaz çelik, alüminyum ve çinko alaşımları gibi dayanıklı malzemelerden yapılan kilidin, kapının güvenliği ve dayanıklılığı açısından önemli bir faktör olduğu unutulmamalıdır. Güvenlik seviyesi daha yüksek olan kapılar için daha güçlü kilitler tercih edilirken, diğer kapılar için daha basit kilitler yeterli olabilir. Elektronik kilitler de bazı durumlarda tercih edilebilir.

Panel Çit Kapı Göbek Kilitli Kullanım Alanları

Bahçe, apartman ve endüstriyel çevreler gibi farklı kullanım alanları için panel çit kapı göbek kilitli uygun bir çevre güvenlik çözümüdür. Göbekten kilitli kapılar, bahçe ve apartman çevresi gibi sakin yerlerde tercih edilebilir. Bu kapılar, dayanıklı malzemelerden yapılmış kilitleme mekanizmaları sayesinde güvenli bir giriş-çıkış sağlar. Ayrıca, kapılar bahçe ve apartman çevrelerinin estetiğine uygun şekilde tasarlanabilir ve kolayca monte edilebilir.

Montaj konusunda kolaylık sağlaması, en büyük tercih sebeplerindendir. Kullanıcılar, montaj ediplerine ihtiyaç olmadan kurulumu gerçekleştirebilir. Fakat yine de montaj ekibinden yararlanmak daha doğru bir kurulum için gerekli olacaktır. Bu noktada dikkatli bir seçim yapmak gerekir.

Panel Çit Kapı Göbek Kilitli Fiyatları

Kapı boyutu, kullanılan malzeme, kilidin kalitesi, üretici, satıcı ve bölge gibi etkenler panel çit kapı göbek kilitli fiyatları etkileyebilir. Montaj hizmetleri ve malzeme kalitesi de fiyatı belirleyen faktörler arasındadır. Kapının kullanım amacı ve bölgenin güvenlik gereksinimleri de fiyatı etkileyen diğer faktörlerdir. Doğru bir panel kapı seçmek, uygun fiyat ve uygun kalite sağlamak için önemlidir.

Doğru kilidin seçimi ise, panel çit kapının güvenliği ve kullanım kolaylığı açısından son derece önemlidir. Kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için doğru kilidin seçilmesi, panel kapının kullanımını kolaylaştırır ve güvenliğini artırır.

Ek bilgi

Ebat Seçiniz

100×100 Cm, 120×100 Cm, 150×100 Cm, 200×100 Cm

Renk Seçiniz

Antrasit, Siyah, Yeşil

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Panel Çit Kapı Göbek Kilitli” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir