İndirim!

Panel Çit Kapı Üstten Mandallı

2.743,19  1.679,89 

-39%

Her zaman ücretsiz kargo

  • 128-bit SSL güvenli alışveriş
  • Anında sipariş desteği
Garantili Güvenli Ödeme

Bu ürün, panel çit tellerinden üretilmiş panel çit kapı üstten mandallı olarak adlandırılır. %100 uyumluluk sağlamak için panel çit ile birlikte kullanılması gerekir.

Kapılar çelik dübellerle yere monte edildiği için, montajı hızlı ve kolaydır.

Ürün, 1 adet panel çit kapı, 1 adet boyasız kapı mandalı ve 8 adet çelik dübelden oluşur. Yeşil, antrasit veya siyah renk seçenekleri vardır.

Kapı boyutları, 100×100 cm, 120×100 cm, 150×100 cm ve 200×100 cm’dir. Kapı yan direkleri ile genişlik standart olarak 100 cm’dir.

Bahçe kapısı olarak da panel çit kapısı kullanılabilir. Bu kapılar, bahçelerin çevre güvenliğini sağlamak için ideal bir çözümdür.

Panel çitlerle uyumlu oldukları için bahçe çitiyle aynı görünüme sahiptir. Bahçeye ve yaşam alanına şık bir görünüm kazandırır.

Panel Çit Kapı Üstten Mandallı Kullanım Alanları

Bahçe veya çevre düzenlemesi yaparken kullanılan kapı panel çit kapı üstten mandallı kullanım alanları bakımından zengin bir ürünüdür.

Pratik bir çözüm sunar ve panel çit ile uyumlu olması, montaj işlemini kolaylaştırır. Kapı seti, dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup uzun ömürlüdür.

Panel sistemleri ile kullanılan panel çit kapılar, çevre güvenliği için özel olarak tasarlanmıştır. Kapılar, çitlerin doğru bir şekilde kapatılmasını sağlayarak giriş ve çıkışları kontrol altında tutar.

Kanatlı veya çift kanatlı seçenekleri mevcut olan kapılar, tek yönlü veya iki yönlü giriş-çıkışların kontrol edilmesi için kullanılır.

Panel Çit Kapı Üstten Mandallı Avantajları

Panel sistemleri ile kullanılan panel çit kapı üstten mandallı avantajları içerisinde, çevre güvenliği için özel olarak tasarlanması vardır.

Kullanıcıların kolayca açıp kapatabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kapının üst kısmında bulunan mandal, açma-kapama işlemini kolaylaştırır.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilirler ve bu nedenle uzun ömürlüdür. Bu kapılar, çeşitli ekstrem hava koşullarına dayanıklıdırlar.

Ayrıca, kapılar güvenliği artırmak için ek özelliklerle donatılabilir.

Kapılar, çeşitli boyut ve renk seçenekleriyle satışa sunulur. Bahçenin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

Kapılar, paslanmaz çelik menteşelerle takviye edilebilir, kilitlenebilir veya elektronik bir kilit sistemine entegre edilebilir. Son olarak ise şık ve estetik bir görünüme sahiptir.

Ek bilgi

Ebat Seçiniz

100×100 Cm, 120×100 Cm, 150×100 Cm, 200×100 Cm

Renk Seçiniz

Antrasit, Siyah, Yeşil

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Panel Çit Kapı Üstten Mandallı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir