İndirim!

Pcm Panel Çit Direği (5 Adet)

1.186,50  774,35 

-35%

Her zaman ücretsiz kargo

  • 128-bit SSL güvenli alışveriş
  • Anında sipariş desteği
Garantili Güvenli Ödeme

Duvara montaj edilebilen PCM panel çit direği (5 Adet) etrafındaki alana ekstra koruma sağlar. Ayrıca dekoratif bir görünüm de sağlayacaktır. Genellikle 34 mm çapında ve 1,5 mm kalınlığında galvanizli telden imal edilir. Bu ölçü çitin montaj ve nakliye kolaylığı sağlar. Kurulum kolaylığı, kurulum maliyetlerini düşürerek onu ideal ve uygun maliyetli bir ürün haline getirir. Çit montajı için braket ve klips gibi aksesuarlar gerekebilir. Bunlar paketin içinde mevcut değildir. Ayrı satın alınabildiği gibi farklı avantaj paketleri de vardır.

PCM Panel Çit Direği (5 Adet) Ölçüleri

Farklı ölçülerde birçok PCM panel çit direği (5 Adet) vardır. Bunlardan en sık kullanılanları 50cm, 100cm ve 150cm uzunlukta olan direklerdir.

50 cm uzunluğundaki panel çit direkleri genellikle duvara montajlarda kullanılmaktadır. Bu tür çit direkleri beton veya taş duvarların üzerine monte edilir.

100 cm uzunluğundaki panel çit direkleri çeşitli çit projelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. 100 cm uzunluğu ne çok kısa ne de çok uzun olup birçok alan için uygundur. Genellikle ev ve apartman bahçelerinde bitkileri korumak ve alanı belirlemek için kullanılır.

150 cm uzunluğundaki çit direkleri çelik veya alüminyumdan imal edilmekte olup 48 mm çapında ve 2 mm kalınlığında borulardan oluşmaktadır. Bu çit direkleri paslanmaz çelik veya elektrostatik boyadan imal edilebilen kaplamalar ile satılmaktadır.

PCM Panel Çit Direği (5 Adet) Fiyatları

Farklı ölçülerde imal edilen PCM panel çit direği (5 Adet) fiyatları konusunda birçok avantaj sağlar. İlk olarak panel çit direği (5 adet) avantajlı paketler, tek tek satın almaya göre daha uygun bir fiyat sunar. Çoğu zaman, bu paketlerdeki ürünlerin fiyatı tek tek satın alınan ürünlerin toplam fiyatından daha düşüktür. Bu, müşterilere aynı kalitede ürünler için tasarruf sağlar.

Avantajlı paketler ayrıca müşterilere daha kolay bir satın alma deneyimi sağlar. Çünkü müşteriler birden fazla ürünü tek bir satın alma işlemiyle satın alabilir. Ayrıca, stokta bulunabilen ürünlerin daha hızlı bir şekilde teslim edilmesi de mümkündür. Bu sayede, müşteri ekonomik olarak büyük bir avantaj sağlar.

Ek bilgi

Ebat Seçiniz

50 Cm, 75 Cm, 100 Cm, 120 Cm, 150 Cm, 200 Cm

Renk Seçiniz

Antrasit, Siyah, Yeşil

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Pcm Panel Çit Direği (5 Adet)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir